Zarabianie pieniędzy nie jest łatwym wyczynem; każda pracuje dziś profesjonalny powie, że trzeba będzie umieścić w długie godziny i znaczących wysiłków w celu Czytaj Zarejestrowana temu doprowadzenia w dochodach substancjalizmem To może pozwalają na pokrycie wszystkich potrzeb, zestaw wystarcza na bok w nagłych przypadkach, a oddają w kilku okazjonalnych luksusy. W wielu przypadkach może to oznaczać, biorąc więcej niż jedną pracę lub wycinanie na koszty certainement tylko, aby związać koniec z końcem.

Dla tych, którzy wolą nie pracować themelves do kości tak, aby lepiej wykorzysta? wygenerować wystarczającą ilość dochodów, aby żyć wygodnie, handel stał się realną opcją robienia pieniędzy. Występuje w różnych formach i wszystkie z nich mają różne krzywe uczenia się, ale wystarczająco dużo poświęcenia, determinacji i unikalnej strategii, może to na pewno się opłaca po pewnym czasie.

Jeden rodzaj handlu, który jest przyciągającym wzrok wielu początkujących przedsiębiorców jest dziś handlu opcje binarne. Jak sama nazwa wskazuje, opcje binarne pociągają za sobą spekulacje na temat kierunku, w którym przyszły Cenę pod leżącego aktywów (wskaźnik zoals, towaru, stada lub dewiz) odbędzie, a są tylko dwa możliwe rozwiązania: Albo atutem będzie wzrost wartości czy będzie to spadek wartości.

A cena wykonania jest znaczącym składnikiem Opcje binarne handlu. Przedsiębiorca kupuje „call”, maj? Linktipp jeśli sądzi, że rynek będzie wyższa; jeśli cena wzrośnie powyżej ceny wykonania w momencie wygaśnięcia przedsiębiorca zarabia. Z drugiej strony, jeśli przedsiębiorca uważa, że ​​rynek idzie w dół, będzie kupić „put”, a jeśli cena spadnie poniżej ceny wykonania wskazanego przez czas wygaśnięcia, OOK przedsiębiorca zarabia.

Aby uzyskać lepszy obraz tego, jak w handlu opcje binarne, warto patrząc na przykład handlowych, które można zilustrować różne punkty. Załóżmy na przykład, że przedsiębiorca uważa, że ​​akcje spółki są obecnie zbyt wysokie i jest związany zejść wkrótce. Ma 200 $ swojego konta i używa go kupić binarnej opcji put na spółkę. Upływ czasu jest ustawiony na jedną godzinę później, o wypłatę 70%, jeśli „na pieniądze”, a 15% zwrotu jeśli „na pieniądze”. Companys cena (cena wykonania) w czasie handlu wynosi 600 $ za akcję.

Opcja przedsiębiorca będzie „in the money”, gdy cena akcji spółki zaczyna spada z 600 $. Wypłata może on oczekiwać, to $ 340 ($ 200 inwestycyjny oraz 140 $ zysku). Jednak jeśli firma zamyka nad ceną wykonania 600 $ w momencie wygaśnięcia, przedsiębiorca będzie odbierać tylko $ 30 (od 15% do $ 200 inwestycji) i $ 170 stratę.

Ważne jest, aby pamiętać, że ile spółki cena akcji spadnie nie DA temu ma znaczenia; Czy cena spada lub spadnie o jeden grosz lub sto dolarów do czasu wygaśnięcia, zwrot będzie taka sama – dlatego Opcje binarne nazywane są również opcje na czas powrotów

.

Poruszanie świat binarny obrotu opcje mogą być proste relatief W porównaniu do innych rodzajów obrotu, witka umieścić we właściwym czasie, badań i praktyki. Na szczęście istnieje demo kont, które można użyć, aby doskonalić swoje umiejętności handlowych bez rozstanie ze swoimi pieniędzmi. Ucząc handlu opcje binarne, można znaleźć sposób, aby uzupełnić swój główny dochód i osiągnąć większą stabilność finansową dla siebie i swojej rodziny.

Kliknij tutaj, aby otrzymać bezpłatny egzemplarz naszego Amazon Bestseller

Pobierz bezpłatny egzemplarz z naszych najlepszych sprzedaży książek

Grab kopię Uwolnij moc Opcje binarne teraz!

Wpisz swoje dane poniżej

Nie będzie podać swoje dane do nikogo innego

Wi?cej … Po Powered By PopUp Domination